Morelo: luxusní německý obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě

Morelo: luxusní německý obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě

Popularitu obytných vozů ještě umocnila pandemie covid-19. Mezi to nejlepší, co si lze v tomto segmentu pořídit, patří obytné vozy německé značky Morelo. Plně, luxusně a se vším komfortem vybavené obytné vozy lze považovat za naprostou jedničku ve své třídě vozidel s váhou nad 3,5 tuny.

Kdo jednou tento typ cestování a životního stylu okusí, těžko jej opustí. A to samé platí o velikosti prostoru a standardech. Kdo jednou vyzkouší obytné vozy, které mají dostatek obytného a úložného prostoru, těžko se v budoucnu spokojí s malým obytným vozem, kde se pak o to více cítí stísněně a kde má problém na delších cestách uložit zavazadla a zejména vybavení pro volný čas.

Do obytných vozů značky Morelo totiž pohodlně uložíte lyže, kola, golfové bagy, zahradní nábytek a campingové vybavení, ale i třeba skútr či menší osobní automobil, který pak lze využívat pro cestování v okolí. Samozřejmě se v obytném voze najde prostor pro vašeho domácího mazlíčka, který si může užívat cesty s vámi.

Samostatnou kapitolou je pak prostorný, designově a funkčně vymazlený interiér, kde se nezapře německá dokonalost. Dispozice vozu se liší podle modelů a velikostí, ale v žádném nechybí bohatě vybavený kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a střešním panoramatickým oknem, prostorná koupelna i stůl s pohodlnými sedačkami. Samozřejmostí je také toaleta, podlahové vytápění, centrální vysavač, mobilní, ekologické a nezávislé zdroje energie SFC Energy, a další vychytávky, které znáte spíše z domova či luxusních hotelů.

Lze si vybrat verze automobilů pro dvě osoby, ale i pro čtyři nebo až pět osob pro větší rodiny. Velmi populárním modelem je Morelo Empire Liner, který jako ostatní modely zvenku vypadá spíše jako zájezdový autobus. Rozměry 10,29 m na délku, 2,5 m na šířku a 3,72 na výšku dokážou poskytnout svým obyvatelům veškerý komfort očekávaný od moderního bydlení.

„Když se nám naskytla možnost zastupovat značku Morelo pro český trh, ani chvilinku jsme nezaváhali. Němečtí zakladatelé spojili moderní výrobní technologii s tradičními postupy pro obytné vozy a vytvořili produkt, kterému další výrobci mohou jenom stěží konkurovat,“ říkají manželé Jan a Pavla Skolilovi z Morelo CZ a dodávají: „Prodáváme i další značky obytných vozů, stejně tak je vyrábíme na míru, ale naprostá většina zákazníků, která přijde do našeho showroomu, se velice rychle nadchne právě pro vozy Morelo. Vědí, že se jim vyplatí si za komfort a pohodlí připlatit.“

Morelo má pět modelových řad: HOME, LOFT/LOFT LINER, PALACE/PALACE LINER, a EMPIRE LINER (nejluxusnější model, do kterého naložíte motorku, ale i malý osobní nebo sportovní vůz).

Zdroj informací

Morelo a NejBusiness.cz

Datum

4. dubna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

19. srpna 2024

Konica Minolta se zaměřila na ochranu firemních dat proti hackerům

Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...

15. srpna 2024

První ekologická celodřevěná prodejna BILLA vyrůstá ve Vracově na Hodonínsku

BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...

11. srpna 2024

Brněnská Authentica loni překročila půlmiliardový obrat a otevřela novou divizi

Brněnská skupina Authentica loni poprvé překročila půlmiliardový obrat, který meziročně vyrostl na celkem...

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

Reklama

Page generated in 1.3275 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál