Vítězem výběrového řízení Komerční banky pro oblast PR služeb se stala agentura Crest Communications. Spolupráce obou společností začne v lednu příštího roku. Výběrové řízení bylo tříkolové a zúčastnilo se ho přes tři desítky agentur.
„V Komerční bance nás čekají velké komunikační výzvy, a proto jsme výběrovému řízení věnovali mimořádnou pozornost. Věřím tak, že Crest Communications naše očekávání bezezbytku naplní. Současně bych rád poděkovala za odvedenou práci agentuře Beneš Consulting Group, která pro KB pracovala více než deset let a významně se podílela na utváření dobrého jména banky,“ uvedla Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand Strategii a Komunikaci v KB.
„Na spolupráci se společnostmi skupiny Komerční banky se moc těšíme. Výběrové řízení bylo svým zadáním velmi komplexní a časově hodně náročné. O to více nás těší, že jsme v něm uspěli a můžeme naše mnohaleté zkušenosti a znalosti nabídnout jedné z největších bank v zemi,“ říká za agenturu Crest Communications člen správní rady Aleš Langr.
Komerční banka, a.s. a NejBusiness.cz
4. prosince 2020
ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...
České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...
osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...
Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...
Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...
Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...
Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...
Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...
Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...
BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...