Jaroslava Besperáta zvolili šéfové pojišťoven českého trhu Pojišťovákem roku

Jaroslava Besperáta zvolili šéfové pojišťoven českého trhu Pojišťovákem roku

V 17. ročníku soutěže Banka roku 2018 získal titul Pojišťovák roku předseda představenstva České podnikatelské pojišťovny (ČPP) Ing. Jaroslav Besperát. Jako nejlepšího generálního ředitele pojišťovny v České republice ho podruhé ze svého středu zvolili nejvyšší představitelé všech 40 pojišťoven.

„Z titulu mám radost a velmi si ho vážím, v této kategorii o vítězi rozhodují hlasováním nejvyšší manažeři, a tedy kolegové ostatních pojišťoven. Rád bych jim proto poděkoval za vyjádřenou podporu a za jejich hlasy, získané ocenění vnímám nejen jako ocenění osobní, ale považuji ho především za úspěch celé naší firmy. Při své manažerské práci se spoléhám na silný a sehraný tým lidí kolem sebe. Všichni zároveň pracujeme na rozvoji pojistného trhu jako celku a budování jeho pozitivní image. Společně tak pomáháme trh posunovat dál, proto ocenění beru zároveň jako závazek k další odpovědné práci pro trh,“ uvedl k udělení titulu generální ředitel Jaroslav Besperát.

V pojišťovnictví se Jaroslav Besperát pohybuje téměř 25 let. Začínal v Živnostenské pojišťovně, pracoval v IPB Pojišťovně a od roku 2002 působí v České podnikatelské pojišťovně. V ní začínal jako obchodní ředitel. V roce 2008 se stal náměstkem generálního ředitele. Do funkce generálního ředitele a předsedy představenstva byl jmenován v březnu 2010. Pod jeho vedením se ČPP pravidelně umisťuje v prestižních soutěžích na předních příčkách. Kromě titulu Pojišťovák roku je také držitelem titulu Manažer roku v odvětví Bankovnictví, pojišťovnictví a poradenství.

Mezi odborníky v pojišťovnictví je Jaroslav Besperát uznávanou osobností. Díky svým obchodním dovednostem, analytickému způsobu myšlení a schopnosti odhadnout budoucí vývoj se zasloužil o kontinuální a dynamický růst pojistného portfolia firmy. ČPP patří do top desítky pojišťoven v ČR. S více než 1,2 milionem pojištěných vozidel je dlouhodobě trojkou na trhu v povinném ručení a čtvrtou největší neživotní pojišťovnou. Aktuálně spravuje více než 1,8 milionu smluv a její služby využívá přes milion klientů. ČPP pravidelně boduje v řadě oborových soutěží a sbírá ocenění od odborníků i široké veřejnosti.

Slavnostní vyhlášení výsledků ocenění Banka roku 2018 se uskutečnilo v úterý 20. listopadu 2018 v pražském paláci Žofín. Záštitu ocenění poprvé udělil guvernér České národní banky Jiří Rusnok, hlavními partnery jsou KPMG a Fincentrum.

Zdroj informací

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

22. listopadu 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

19. srpna 2024

Konica Minolta se zaměřila na ochranu firemních dat proti hackerům

Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...

15. srpna 2024

První ekologická celodřevěná prodejna BILLA vyrůstá ve Vracově na Hodonínsku

BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...

11. srpna 2024

Brněnská Authentica loni překročila půlmiliardový obrat a otevřela novou divizi

Brněnská skupina Authentica loni poprvé překročila půlmiliardový obrat, který meziročně vyrostl na celkem...

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

O platformě Trh firem




Reklama

Page generated in 5.1788 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál