ARROWS advokátní kancelář s.r.o. patřící do poradenské skupiny ARROWS advisory group, rozšiřuje tým o Mgr. Michaela Kolihu, advokáta a specialistu na farmaceutické a zdravotnické právo.
V průběhu své kariéry Mgr. Michael Koliha zastupoval klienty v řízeních před Státním ústavem pro kontrolu léčiv, Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, ale i před soudy ve sporech o náhradu škody na zdraví. Svým klientům také radí v oblasti reklamy na léčiva a farmaceutické produkty.
Není mu cizí ani oblast práva obchodních korporací, a to zejména akvizice či prodej obchodních podílů, analýza nebo úprava jakékoli obchodní smlouvy.
Mgr. Michael Koliha sbíral praktické zkušenosti v oboru zdravotnického práva a zastupování zdravotnických zařízení v řízeních na ochranu hospodářské soutěže i v USA, během své stáže v advokátní kanceláři Zumpano, Patricios a Winker P.A., v Miami.
ARROWS advokátní kancelář s.r.o., EPRAVO.CZ a NejBusiness.cz
2. srpna 2018
osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...
Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...
Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...
Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...
Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...
Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...
Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...
BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...
Brněnská skupina Authentica loni poprvé překročila půlmiliardový obrat, který meziročně vyrostl na celkem...
V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...