Začínající podnikatelé „Nastartujte se“ s Komerční bankou


Začínající podnikatelé „Nastartujte se“ s Komerční bankou

Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) spustila již šestý ročník grantového programu Nastartujte se. Cílem tohoto programu je podpořit začínající podnikatele v České republice, mimo jiné proto, aby se z České republiky nestala jen montovna nadnárodních společností. Své podnikatelské projekty mohou zájemci přihlásit do 7. září 2018.

Zajímavou finanční injekci v rámci programu získali v minulém roce například tvůrci designových reproduktorů Boem Audio, rodinná sýrárna DaMilk s ruční výrobou sýra, netradiční catering FoodIN a Nangu chocolate - čokoláda, která učí interaktivně znakový jazyk neslyšících.

„Díky finanční podpoře z programu Nastartujte se zkoušíme nové součástky a materiály. Jsme tak opět o krok blíže konečnému produktu. Od naší výhry se nám ztrojnásobil počet fanoušků na sociálních sítích a díky mediální podpoře se nám ozvalo hodně lidí s nabídkou investice nebo budoucí spolupráce. Dlouhodobý plán pro Boem Audio je vytvořit nabídku reproduktorů od těch nejmenších přenosných až po high-end domácí kina,“ uvedl Jakub Trödler ze společnosti Boem Audio.

„Projekty, které začínající podnikatelé přihlašují do programu Nastartujte se, potvrzují vysokou kreativitu a nasazení. Těší nás, že finanční i nefinanční podpora z naší strany umožňuje těmto podnikatelským záměrům urychlit vývoj, posílit marketing nebo expandovat na zahraniční trhy. Tato generace mladých začínajících podnikatelů je naší budoucností a zasluhuje si naši pozornost a podporu,“ uvedl Leoš Souček, výkonný ředitel pro Marketing KB.

I v tomto roce připravila Komerční banka pro vítěze řadu atraktivních cen. Kromě peněžní výhry - 300 000 Kč pro první místo, 100 000 Kč pro druhé a 50 000 Kč pro třetí a samostatnou kategorii cena veřejnosti - jsou připraveny i hodnotné ceny od partnerů programu.

Webové stránky projektu www.nastartujtese.cz nabízejí zájemcům o podnikání řadu inspirativních příběhů a videí. Registrací na portálu lze získat přístup k výhodným nabídkám od partnerů programu. Na stránkách je také možné hlasovat pro přihlášené projekty a pomoci jim tak získat cenu veřejnosti. Pravidelné aktuality ze světa podnikání mohou začínající podnikatelé sledovat také na facebookové stránce programu www.facebook.com/nastartujtese.cz.

Partnery grantového programu Komerční banky Nastartujte se jsou: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR; mezinárodní advokátní kancelář CEE Attorneys,
on-line fakturace Fakturoid; iPodnikatel.cz - portál pro začínající podnikatele; PERFORMIA – www.performia.cz; Stable.cz - domény, webhosting, servery; magazín o obchodu a exportu TRADE NEWS; Webmium digitální agentura a TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové.


Psát příspěvky smějí jen přihlášení
Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

19. srpna 2024

Konica Minolta se zaměřila na ochranu firemních dat proti hackerům

Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...

15. srpna 2024

První ekologická celodřevěná prodejna BILLA vyrůstá ve Vracově na Hodonínsku

BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...

Reklama

Page generated in 1.4251 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál