Ve čtvrtek 19. dubna se konalo vyhlášení prestižního ocenění Manažer čtvrtstoletí. Jedinečná akce ku příležitosti 25 let existence soutěže MANAŽER ROKU se odehrála ve Španělském sále Pražského hradu. Česká manažerská asociace ocenila celkem deset osobností. Jednou z nich byl i zakladatel a generální ředitel společnosti LINET Zbyněk Frolík.
Soutěž MANAŽER ROKU je v České republice jedinečná, žádná jiná neoceňuje manažery napříč odvětvími, profesemi a regiony. Právem je považována za měřítko v této nelehké profesi. Jako manažera čtvrtstoletí porota ocenila mimo jiné i Zbyňka Frolíka, manažera roku 2009.
„Velice si ocenění vážím. Je to důkaz toho, že LINET je i po 25 letech jednou z nejúspěšnějších českých společností. Ovšem bez šikovných lidí kolem mě by tomu tak nebylo. Já měl na lidi fakt štěstí. Díky tomu jsme s LINETem vždy rostli,“ dodal oceněný Frolík.
Slavnostnímu aktu byly přítomny manažerské osobnosti – vítězové a finalisté soutěže MANAŽER ROKU, členové vlády v čele s premiérem Andrejem Babišem a řada hostů. Zahraničním hostem byl prezident Evropské asociace manažerů Ludger Ramme. V rámci slavnostního večera se přítomní ohlédli za pestrou historií soutěže a za okamžiky, které ukázaly špičkové manažerské osobnosti, jež se zasloužily o rozvoj byznysu a společnosti v České republice.
Vyhlašovatelem soutěže MANAŽER ROKU je Česká manažerská asociace. Jejím posláním je upozornit na nejschopnější manažerské osobnosti v ČR a inspirovat jejich příběhem. Soutěž je platformou předávání zkušeností, názorů a námětů, kultivující podnikatelské prostředí a pomáhající nalézat cesty k lepší komunikaci mezi soukromým a státním sektorem. „Soutěž soustavně 25 let vyhledává nejlepší příklady řídící praxe v byznysu, ale i mimo něj. Přispívá k motivaci následovníků manažerů a pomáhá s přenosem poznatků a zkušeností těch nejlepších,“ uvedl k soutěži prezident ČMA Pavel Kafka.
L I N E T spol. s r.o. a NejBusiness.cz
22.4.2018
ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...
České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...
osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...
Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...
Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...
Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...
Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...
Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...
Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...
BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...