Nejrozsáhlejší přepravní síť v Evropě v novém

Nejrozsáhlejší přepravní síť v Evropě v novém

Mezinárodní poskytovatel logistických služeb DB Schenker rozšířil svou evropskou síť kamionové přepravy. Díky tomu jsou nyní všechna centra evropského průmyslu a obchodu propojena každodenním spojením.

Propojení 38 evropských zemí umožní zákazníkům ještě rychlejší přepravu zboží, a tím lepší možnosti pro rozvoj obchodu

Nové nastavení, které plynule propojuje 430 poboček DB Schenker ve 38 evropských zemích, je navrženo tak, aby uspokojilo neustále rostoucí poptávku po přepravě mezinárodních zásilek. Dodací lhůty mezi hlavními centry evropského průmyslu a obchodu se tak výrazně sníží – v některých případech na pouhých 24 hodin.

Vytváříme Evropu bez hranic pro kamionovou přepravu, a to ve velmi úzce propojené evropské ekonomice se stále rostoucí poptávkou po dodávkách v režimu just-in-time,“ říká Christian Drenthen, ředitel pro evropskou pozemní přepravu DB Schenker. „Máme radost z toho, že naše kratší dodací lhůty přispívají ke zvyšování produktivity a efektivity našich klientů.“

Nový standard a nejvyšší spolehlivost dodání

Každodenní spojení evropských průmyslových center přinesou ještě rychlejší distribuci zboží a tím pádem i větší flexibilitu při výrobě. Zákazníci si nyní mohou vybrat ze dvou standardizovaných služeb: DB SCHENKERsystem a DB SCHENKERsystem premium.

„DB SCHENKERsystem je nejlepší řešení pro firmy, které chtějí rychle a spolehlivě převézt své zboží napříč celou Evropou. To je náš nový standard,“ říká Christian Drenthen, a dále vysvětluje: „Pokud firmám záleží především na rychlosti doručení, pak je správnou volbou produkt DB SCHENKERsystem premium s nejvyšší spolehlivostí dodání.“

300 000 zásilek každý den

Poskytovatel integrované přepravy a logistiky zajišťuje každodenní přímá spojení do všech velkých evropských měst. Se svou kapacitou největšího pozemního přepravce může DB Schenker lépe konsolidovat zásilky, naplno využívat veškeré kapacity a výrazně tak zkrátit dobu přepravy a snížit emise CO2. Více než 20 000 zaměstnanců celoevropské sítě pomáhá úspěšně obchodovat firmám po celé Evropě. Tito zaměstnanci každý týden zpracují přes 1 400 000 zásilek na 32 000 mezinárodních linkách. Díky špičkové technologii lze stav každé zásilky sledovat kdykoliv a odkudkoliv.

Sběrná služba

V logistice se sběrná služba využívá pro veškeré samostatně ložené zboží, jako například přepravní bedny, klece, palety se stroji nebo továrními komponenty, jako např. kabely nebo barely. Systém přepravních linek a překladišť DB Schenker pokrývá celou Evropu, což znamená, že kapacita všech vozidel může být využita co nejefektivněji. 

Zdroj informací

DB Schenker a NejBusiness.cz

Datum

16.10.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

19. srpna 2024

Konica Minolta se zaměřila na ochranu firemních dat proti hackerům

Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...

15. srpna 2024

První ekologická celodřevěná prodejna BILLA vyrůstá ve Vracově na Hodonínsku

BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...

11. srpna 2024

Brněnská Authentica loni překročila půlmiliardový obrat a otevřela novou divizi

Brněnská skupina Authentica loni poprvé překročila půlmiliardový obrat, který meziročně vyrostl na celkem...

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

30. června 2024

Největší fotovoltaický střešní projekt v Česku: V CTParku Bor na Plzeňku

Přední evropská developerská společnost CTP vybudovala bez využití finanční dotace dosud nejrozsáhlejší...

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

Reklama

Page generated in 4.6964 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál