Konica Minolta potvrzuje pozici lídra mezi dodavateli tiskových služeb finančním institucím v ČR

Konica Minolta potvrzuje pozici lídra mezi dodavateli tiskových služeb finančním institucím v ČR

Konica Minolta bude zajišťovat tiskové a dokumentové služby Equa bank až do roku 2021. Nabídku pro síťové společnosti s garancí jednotné úrovně kvality služeb po celé ČR využije Equa bank v rámci 47 tuzemských pracovišť. Předmětem zakázky je outsourcing 64 tiskových zařízení, včetně zabezpečovacího a monitorovacího softwaru a servisních služeb. Po České spořitelně, Monetě Money Bank, Kooperativě či Allianz jde o další finanční instituci, která v ČR využije koncept Konica Minolta pro síťové společnosti.

„Nová podoba tiskového řešení umožní Equa bank provádět monitoring a reporting tisku, rozúčtovat náklady dle oddělení, zvýšit zabezpečení tisku a pomůže také s digitalizací dokumentů. Zákazníkovi garantujeme rovněž reakční dobu servisních služeb do čtyř hodin po celé České republice,“ řekl Jiří Limburský, obchodní ředitel Key Account Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Mezi nejčastější obecné požadavky síťových společností patří centralizace tisku, jednotná úroveň služeb pro všechny pobočky, finanční a technická flexibilita a provoz zajištěný kmenovými zaměstnanci dodavatele. Konica Minolta disponuje nejširší sítí vlastních techniků v České republice. Především díky tomu můžeme tato přání zákazníků snadno splnit.“

Součástí dodávky pro Equa bank jsou velkokapacitní A3 multifunkční zařízení i přístroje formátu A4. Zařízení jsou vybavena monitorovacím systémem SafeQ nebo službou eCON, které slouží k zajištění nízkých tiskových nákladů a k jejich kontrole. „Nabídka Konica Minolta splňovala nejen všechny naše požadavky, ale vyznačovala se rovněž množstvím doplňkových služeb, flexibilitou a rychlostí servisu. To vše s vysokou, a především jednotnou úrovní kvality pro Českou republiku,“ řekl Pavel Sedláček, ředitel divize Provozu a člen představenstva Equa bank.

Vytvoření nabídky efektivního řešení vychází z komplexní analýzy tiskových nákladů všech síťových poboček. Na jejím základě Konica Minolta připraví návrh optimální centralizace tisku, jehož součástí je snížení počtu tiskových zařízení. Sjednocením služeb mohou zákazníci Konica Minolta z řad síťových společností dosáhnout úspory tiskových nákladů o 15–20 %.

Zdroj informací

Konica Minolta a NejBusiness.cz

Datum

16.10.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

19. srpna 2024

Konica Minolta se zaměřila na ochranu firemních dat proti hackerům

Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...

15. srpna 2024

První ekologická celodřevěná prodejna BILLA vyrůstá ve Vracově na Hodonínsku

BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...

11. srpna 2024

Brněnská Authentica loni překročila půlmiliardový obrat a otevřela novou divizi

Brněnská skupina Authentica loni poprvé překročila půlmiliardový obrat, který meziročně vyrostl na celkem...

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

Reklama

Page generated in 1.2056 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál