V Klecanech rychle roste 12 exkluzivních rodinných dvojdomů

V Klecanech rychle roste 12 exkluzivních rodinných dvojdomů

Ve městě Klecany v okrese Praha-východ vyrůstá 12 nízkoenergetických rodinných dvojdomů o dvou jednotkách (každá v jedné polovině dvojdomu, s vlastním vstupem, zahradou i garáží). Zájemci mohou vybírat z dispozic 4+kk a 5+kk. Domy jsou postupně dokončovány, více než třetina jednotek je již prodaná či rezervovaná. Kolaudace se chystá na podzim letošního roku. Developerem je společnost Bydlení – Kasárna, výhradním prodejcem realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Ke každé z 24 jednotek projektu Domy Klecany – V Remízkách patří pozemek o rozloze 348 až 496 m². „Koncept projektu je promyšlený do nejmenších podrobností. Každá jednotka má svůj vlastní vchod i zahradu, takže zachovává soukromí majitelů. Nejde přitom o řadovou zástavbu: pozemky jsou uspořádány do trojúhelníku, aby se obyvatelé navzájem nerušili. Lidé tak budou žít v blízkosti sousedů, ale zároveň si užijí svůj vlastní prostor – ať už doma, nebo na zahradě. Tu majitelé získají s hotovou terasou s keramickou dlažbou a dřevěnou pergolou s přípravou na elektrickou markýzu,“ uvádí makléřka Šárka Tichá z realitní kanceláře Luxent. Zahrada u většiny domů nabízí dostatek prostoru pro začlenění bazénu.

Domy o ploše cca 130 m² jsou navrženy jako dvoupodlažní. Zatímco v přízemí se rozkládá obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a vchodem na venkovní terasu, v patře jsou umístěny tři prostorné ložnice. V případě dispozice 5+kk se zde nachází ještě jeden menší pokoj, který může sloužit pro hosty nebo jako pracovna, případně šatna. V každém patře je koupelna, v domě 4+kk náleží k ložnici další velká en suite koupelna. „V rámci klientských řešení si z nabízených variant zájemci jistě vyberou. Stále mohou volit různé možnosti standardního či nadstandardního vybavení místností,“ říká Šárka Tichá.

Kvalitní materiály a vybavení zajistí nízké náklady na bydlení

Ve všech místnostech kromě pracovny je již zavedena příprava pro klimatizační jednotku. Vytápění zajišťuje moderní plynový kondenzační kotel s vysokou účinností. Domy V Remízkách jsou koncipovány jako nízkoenergetické. K úsporám energie napomáhají i okna s trojskly a elektrickými žaluziemi, zahrnutými v základní ceně domu.

Domy se vyznačují jednoduchou, tradiční architekturou a využitím moderních materiálů a systémů. Díky variabilitě dispozic je může pohodlně obývat početná rodina se více dětmi nebo menší rodina s potřebou domácí pracovny. Stavby jsou skvěle tepelně izolovány, a to včetně střechy, díky čemuž výborně odolávají letnímu přehřívání i zimnímu chladu. Velký důraz byl kladen na nadstandardní akustické vlastnosti. Ke každému domu patří jedno nebo dvě venkovní parkovací stání a garáž, která zároveň poskytuje prostor k uskladnění kol či zimního vybavení.

Praha je vzdálena jen několik minut

Klecany se nacházejí pouze 5 kilometrů severně od okraje Prahy, dojezdová doba do jejího centra činí jen 25 minut. Jedná se tak o ideální bydlení pro ty, kdo v hlavním městě pracují, ale po návratu ze zaměstnání přivítají klid a soukromí vlastního pozemku. Okolní příroda a romantický břeh Vltavy lákají k pohodovým procházkám i aktivnímu sportování, po cyklostezce lze snadno dojet k zoologické a botanické zahradě v Praze-Troji. Město poskytuje veškerou občanskou vybavenost včetně školy a školky, zdravotní péče, sportovního střediska, obchodů a restaurace. Klecany obsluhuje hromadná doprava s napojením na metro v Kobylisích, blízký přívoz zajišťuje spojení s městem Roztoky u Prahy. Nedaleko obce se nachází nájezd na rychlostní silnici, díky níž jsou cesty do metropole pohodlné a rychlé.

Luxent

Realitní kancelář Luxent působí na českém trhu od roku 2008 a za více než 10 let svého fungování se stala jedním z významných aktérů na trhu s exkluzivními nemovitostmi. Nabízí komplexní spektrum služeb od zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitosti přes právní, investiční, finanční a projektové poradenství až po marketingové a analytické služby. Portfolio společnosti zahrnuje rezidenční, historické i komerční objekty. Za dobu své existence kancelář zprostředkovala prodej více než 1 000 nemovitostí. Součástí činnosti realitní kanceláře Luxent je také spolupráce s developery. Mezi aktuálně nabízené developerské projekty patří například luxusní komplex MOLO Lipno Resort, rezidenční projekt rodinných domů v Klecanech u Prahy či atypická Rezidence 111 ve Vrchlabí, vznikající spojením a přestavbou historické vily a malé továrny.

Zdroj informací

Luxent a NejBusiness.cz

Datum

20. srpna 2020

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

19. srpna 2024

Konica Minolta se zaměřila na ochranu firemních dat proti hackerům

Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...

15. srpna 2024

První ekologická celodřevěná prodejna BILLA vyrůstá ve Vracově na Hodonínsku

BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...

Reklama

Page generated in 1.4594 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál