Největší událost IT scény v oblasti bezpečnosti a etického hackingu, odborná konference HackerFest, letos proběhne v online podobě. Počítačová škola GOPAS ji připravila na 17. září 2020.
Odborná konference HackerFest se letos uskuteční již poosmé. Nabídne ucelený přehled o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doplněný o reálné ukázky aktuálních hrozeb z celého světa. Vysoké renomé této akce u odborné IT veřejnosti je dáno především tím, že přednášky a prezentace jsou zaměřené na praktické problémy, a v rámci konference získají její účastníci poznatky, které mohou reálně uplatnit při své práci. Seznámí se s aktuálními praktikami, které útočníci využívají při napadení jednotlivých typů zařízení, webových aplikací, operačních systémů a obcházení jejich ochrany.
„I když se v současné době koronavirová pandemie uklidňuje, záleží nám na zdraví a bezpečnosti našich účastníků. Proto raději nechceme riskovat a po úspěšné online realizaci konferencí TechEd a Power BI Day uspořádáme i Hackerfest v této podobě,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS. „Budeme sice muset oželet příjemné osobní setkání s IT profesionály z celé republiky, ale pro účastníky bude mít tato podoba své výhody. Celá konference proběhne v naší webové aplikaci, kterou bude možné používat i 7 dní po konferenci. Všechna vystoupení zde budou dostupná ze záznamu.“
Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.
GOPAS, a. s a NejBusiness.cz
15. července 2020
ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...
České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...
osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...
Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...
Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...
Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...
Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...
Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...
Konica Minolta reaguje na stále rostoucí počty hackerských útoků a potřebu maximálního zabezpečení IT...
BILLA zahájila v červenci výstavbu své první celodřevěné ekologické prodejny v rámci střední a východní...